|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο καυσίμου | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | Φίλτρο καυσίμου φρέζας 2642648,Φίλτρο καυσίμου για φρέζα,Ανταλλακτικό φίλτρο καυσίμου 2642648 |
||
| Ονομασία του προϊόντος | Φίλτρο καυσίμου 2642648 |
|---|---|
| Ετικέτα | Μπενίτ |
| Υπηρεσίες | Υπηρεσίες μεταπώλησης διαθέσιμες |
ΗΦίλτρο καυσίμου 2642648είναι ένα κρίσιμο συστατικό διήθησης σχεδιασμένο για συστήματα καυσίμων αλεξιπλαστικών μηχανών.διασφάλιση της βέλτιστης απόδοσης του κινητήρα και προστασία ευαίσθητων συστατικών του συστήματος καυσίμου.
| Όνομα τμήματος | Φίλτρο καυσίμου 2642648 |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή αλέσεως |
| Τροποποιημένο | 1pcs |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 1.5kg/τμήμα |
| Απόδοση διήθησης | 4-6 μm απόλυτα |
| Απόδοση διαχωρισμού νερού | ≥93% |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 10 bar |
| Διορισμός πίεσης εκρήξεως | ≥ 25 bar |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd ειδικεύεται στην κατασκευή και λιανική πώληση ανταλλακτικών για πλακόστρωτα, φρεατομηχανές και τροχαία.και τεχνικές υπηρεσίες.
Α1: Ναι, έχουμε εργαστήρια και αυτόματες γραμμές παραγωγής δοντιών κοπής.
Α2. Ετήσια παραγωγή πολυάριθμων εξαρτημάτων.
Α3. Μπορούμε να παρέχουμε δείγματα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το τέλος δείγματος και το φορτίο.
Α4. Ναι, εξαρτάται από διαφορετικά προϊόντα.
Α. Περίπου 7-10 ημέρες ανάλογα με τα προϊόντα και τις ποσότητες, παρακαλώ επιβεβαιώστε με τον αντιπρόσωπο πωλήσεων.
Α6. TT, LC at sight, DP είναι όλα αποδεκτά/διαπραγματεύσιμα και κατά περίπτωση.
Α7. FOB Shanghai ή EXW με τη διεύθυνση εργοστασίου στο Taicang, πόλη Suzhou, επαρχία Jiangsu.
Α8: Αερομεταφορές φορτίου, σιδηροδρομικές ή θαλάσσιες μεταφορές.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028