|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Υδραυλικό στοιχείο φίλτρων πετρελαίου | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 9624531001,Υδραυλικό φίλτρο φρέζας,Στοιχείο φίλτρου λαδιού για φρέζα |
||
| Όνομα προϊόντος | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 9624531001 |
|---|---|
| Μάρκα | Μάστιγα |
| Υπηρεσίες | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales |
Υψηλής ποιότητας Υδραυλικό λάδι Στοιχείο (Μέρος Νο. 9624531001) για μηχανή άλεσης- Προηγμένο συστατικό πυρήνα φιλτραρίσματος σχεδιασμένο για μοντέρνα υδραυλικά συστήματα μηχανής άλεσης.
Αυτό το στοιχείο φίλτρου που κατασκευάζεται με ακρίβεια χρησιμεύει ως ο κύριος αμυντικός μηχανισμός από τη μόλυνση των σωματιδίων, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη καθαριότητα του υδραυλικού υγρού και την προστασία των ευαίσθητων συστατικών του συστήματος από τη βλάβη.
| Όνομα μέρους | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 9624531001 |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχάνημα φρεζινών |
| Μούβ | 1 PCS |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 1,3 κιλά/υπολογιστές |
| Αποδοτικότητα διήθησης | Απόλυτο 10 μm |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 25 bar |
| Αξιολόγηση πίεσης κατάρρευσης | ≥5 bar |
| Βαθμολογία πίεσης έκρηξης | ≥50 bar |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.LTD ειδικεύεται στην κατασκευή και τη λιανική ανταλλακτική μετά την αγορά για επιστρώσεις ασφάλτου, μηχανές άλεσης και οδικούς κυλίνδρους. Παρέχουμε καθημερινή συντήρηση, αναθεώρηση και τεχνικές υπηρεσίες.
A1: Ναι, έχουμε εργαστήρια και αυτόματες γραμμές παραγωγής των δοντιών κοπής. Όσο για άλλα μέρη, είμαστε προμηθευτής OEM.
A2. Ετήσια παραγωγή πολλά μέρη.
Α3. Μπορούμε να παρέχουμε δείγματα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν τα τέλη δειγματοληψίας και το φορτίο.
Α4. Ναι, εξαρτάται από διαφορετικά προϊόντα. Συνήθως το MOQ 1PCS είναι αποδεκτό.
A5. Περίπου 7-10 ημέρες εξαρτώνται από τα προϊόντα και τις ποσότητες, επιβεβαιώστε με τον αντιπρόσωπο πωλήσεων.
A6. TT, LC στο βλέμμα, DP είναι όλα αποδεκτά / διαπραγματεύσιμα και περίπτωση σε περίπτωση.
A7. Fob Shanghai ή Exw με διεύθυνση εργοστασίου στο Taicang, Suzhou City, επαρχία Jiangsu. PLS Αποστολή θύρας προορισμού για προσφορά στο CIF.
A8: Αεροπορικό φορτίο, αμαξοστοιχία ή θαλάσσια αποστολή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028