|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Υδραυλικό στοιχείο φίλτρων πετρελαίου | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 9624541001,Υδραυλικό φίλτρο φρέζας,Φίλτρο λαδιού για φρέζα |
||
| Όνομα Προϊόντος | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 9624541001 |
|---|---|
| Μάρκα | Benit |
| Υπηρεσίες | Διαθέσιμες Υπηρεσίες Εξυπηρέτησης Μετά την Πώληση |
Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού υψηλής ποιότητας (Αριθμός Μέρους 9624541001) για φρέζα - Βασικό εξάρτημα πυρήνα φιλτραρίσματος
Το στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού αντιπροσωπεύει ένα κρίσιμο εξάρτημα φιλτραρίσματος ειδικά σχεδιασμένο για υδραυλικά συστήματα φρεζών. Αυτό το στοιχείο φίλτρου ακριβείας (Αριθμός Μέρους 9624541001) χρησιμεύει ως ο βασικός μηχανισμός φιλτραρίσματος εντός των συγκροτημάτων υδραυλικού φιλτραρίσματος, παρέχοντας ουσιαστική προστασία από μόρια ρύπων, σχηματισμό ιλύος και υποβάθμιση υγρών.
| Όνομα Μέρους | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 9624541001 |
|---|---|
| Μηχανή | Φρέζα |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 1,7 kg/τεμάχιο |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 10 μm απόλυτο |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 25 bar |
| Αξιολόγηση πίεσης κατάρρευσης | ≥5 bar |
| Αξιολόγηση πίεσης ρήξης | ≥50 bar |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd ειδικεύεται στην κατασκευή και λιανική πώληση ανταλλακτικών aftermarket για ασφαλτοστρωτήρες, φρέζες και οδοστρωτήρες. Παρέχουμε καθημερινή συντήρηση, επισκευή και τεχνικές υπηρεσίες.
Για ασφαλτοστρωτήρα: Σωλήνας θέρμανσης σφράγισης, Υπερηχητικός αισθητήρας ασφαλτοστρωτήρα, Αισθητήρες ισοπέδωσης
Για φρέζα: Λεπίδες ξύστρας, Ρουλεμάν στήριξης μεταφορέα, Ελαστικοί ιμάντες
Για οδοστρωτήρα: Ελαστικά ελατήρια απορρόφησης κραδασμών, Αντλίες νερού και ακροφύσια ψεκασμού
Α1: Ναι, έχουμε εργαστήρια και αυτόματες γραμμές παραγωγής δοντιών κοπής. Όσον αφορά άλλα μέρη, είμαστε προμηθευτής OEM.
Α2. Ετήσια παραγωγή πολυάριθμων εξαρτημάτων.
Α3. Μπορούμε να παρέχουμε δείγματα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το τέλος δείγματος και το φορτίο.
Α4. Ναι, εξαρτάται από διαφορετικά προϊόντα. Συνήθως το MOQ 1 τεμαχίου είναι αποδεκτό.
Α5. Περίπου 7-10 ημέρες ανάλογα με τα προϊόντα και τις ποσότητες, επιβεβαιώστε με τον αντιπρόσωπο πωλήσεων.
Α6. TT, LC at sight, DP είναι όλα αποδεκτά / διαπραγματεύσιμα και κατά περίπτωση.
Α7. FOB Shanghai ή EXW με διεύθυνση εργοστασίου στην Taicang, πόλη Suzhou, επαρχία Jiangsu. Παρακαλώ στείλτε το λιμάνι προορισμού για προσφορά σε CIF.
Α8: Αεροπορικό φορτίο, τρένο ή θαλάσσια αποστολή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028