|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Υδραυλικό στοιχείο φίλτρων πετρελαίου | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 74334,Φίλτρο φρεατομηχανής W2000,W210 υδραυλικό φίλτρο ελαίου |
||
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό φίλτρο ελαίου 74334 |
|---|---|
| Ετικέτα | Μπενίτ |
| Υπηρεσίες | Υπηρεσίες μεταπώλησης διαθέσιμες |
Το υδραυλικό φίλτρο ελαίου είναι ένα κρίσιμο συστατικό διήθησης ειδικά σχεδιασμένο για υδραυλικά συστήματα μηχανών ψεκασμού κρύου W2000 και W210.Αυτό το κατασκευασμένο με ακρίβεια φίλτρο (μέρος αριθ.74334) χρησιμεύει ως ο κύριος μηχανισμός άμυνας κατά της μόλυνσης από σωματίδια, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη καθαριότητα του υδραυλικού υγρού και προστατεύοντας τα ευαίσθητα συστατικά του συστήματος από ζημιές.
| Όνομα τμήματος | Υδραυλικό φίλτρο ελαίου 74334 |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή αλέσεως |
| Τροποποιημένο | 1pcs |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 00,4 kg/τμήμα |
| Απόδοση διήθησης | 10 μm απόλυτα |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 25 bar |
| Κατηγορία πίεσης κατά την κατάρρευση | ≥ 5 bar |
| Διορισμός πίεσης εκρήξεως | ≥ 50 bar |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd ειδικεύεται στην κατασκευή και λιανική πώληση ανταλλακτικών για πλακόστρωτα, φρεατομηχανές και τροχαία.και τεχνικές υπηρεσίες.
Α1: Ναι, έχουμε εργαστήρια και αυτόματες γραμμές παραγωγής δοντιών κοπής.
Α2. Ετήσια παραγωγή πολυάριθμων εξαρτημάτων.
Α3. Μπορούμε να παρέχουμε δείγματα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το τέλος δείγματος και το φορτίο.
Α4. Ναι, εξαρτάται από διαφορετικά προϊόντα.
Α. Περίπου 7-10 ημέρες ανάλογα με τα προϊόντα και τις ποσότητες, παρακαλώ επιβεβαιώστε με τον αντιπρόσωπο πωλήσεων.
Α6. TT, LC at sight, DP είναι όλα αποδεκτά/διαπραγματεύσιμα και κατά περίπτωση.
Α7. FOB Shanghai ή EXW με τη διεύθυνση εργοστασίου στο Taicang, πόλη Suzhou, επαρχία Jiangsu.
Α8: Αερομεταφορές φορτίου, σιδηροδρομικές ή θαλάσσιες μεταφορές.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028