|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Υδραυλικός πετρελαϊκός | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | υδραυλικό φίλτρο ελαίου για W200F,W200F φίλτρο φρεατομηχανής,2763573 υδραυλικό φίλτρο ελαίου |
||
| Όνομα προϊόντος | Φίλτρο υδραυλικού λαδιού 2763573 |
|---|---|
| Μάρκα | Μάστιγα |
| Υπηρεσίες | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales |
ΑυτόΥδραυλικό φίλτρο λαδιούείναι ένα βασικό στοιχείο διήθησης ειδικά σχεδιασμένο για το υδραυλικό σύστημα του W200F Cold Milling Machine. Αυτό το φίλτρο με ακρίβεια (μέρος αριθ. 2763573) χρησιμεύει ως ζωτικής σημασίας προστατευτικό εμπόδιο κατά της μόλυνσης των σωματιδίων, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη καθαριότητα του υδραυλικού υγρού και την προστασία των ευαίσθητων συστατικών του συστήματος από τη βλάβη.
| Όνομα μέρους | Φίλτρο υδραυλικού λαδιού 2763573 |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχάνημα φρεζινών |
| Μούβ | 1 PCS |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 2kg/PCS |
| Αποδοτικότητα διήθησης | Απόλυτο 10 μm |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 25 bar |
| Βαθμολογία πίεσης έκρηξης | ≥50 bar |
| Ρύθμιση βαλβίδας παράκαμψης | 1,5 μπαρ |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.LTD ειδικεύεται στην κατασκευή και τη λιανική ανταλλακτική μετά την αγορά για επιστρώσεις ασφάλτου, μηχανές άλεσης και οδικούς κυλίνδρους. Παρέχουμε καθημερινή συντήρηση, αναθεώρηση και τεχνικές υπηρεσίες.
A1: Ναι, έχουμε εργαστήρια και αυτόματες γραμμές παραγωγής των δοντιών κοπής. Όσο για άλλα μέρη, είμαστε προμηθευτής OEM.
A2. Ετήσια παραγωγή πολλά μέρη.
Α3. Μπορούμε να παρέχουμε δείγματα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν τα τέλη δειγματοληψίας και το φορτίο.
Α4. Ναι, εξαρτάται από διαφορετικά προϊόντα. Συνήθως το MOQ 1PCS είναι αποδεκτό.
A5. Περίπου 7-10 ημέρες εξαρτώνται από τα προϊόντα και τις ποσότητες, επιβεβαιώστε με τον αντιπρόσωπο πωλήσεων.
A6. TT, LC στο βλέμμα, DP είναι όλα αποδεκτά / διαπραγματεύσιμα και περίπτωση σε περίπτωση.
A7. Fob Shanghai ή Exw με διεύθυνση εργοστασίου στο Taicang, Suzhou City, επαρχία Jiangsu. PLS Αποστολή θύρας προορισμού για προσφορά στο CIF.
A8: Αεροπορικό φορτίο, αμαξοστοιχία ή θαλάσσια αποστολή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028