|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο στοιχείου φίλτρου υδραυλικού λαδιού | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού 2104522,W2000 φίλτρο ελαίου φρεατομηχανής,Υδραυλικό φίλτρο W210 με εγγύηση |
||
| Όνομα Προϊόντος | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού Φίλτρο 2104522 |
|---|---|
| Μάρκα | Benit |
| Υπηρεσίες | Διαθέσιμες Υπηρεσίες Εξυπηρέτησης Μετά την Πώληση |
ΤοΣτοιχείο Φίλτρου Υδραυλικού Λαδιούαντιπροσωπεύει ένα κρίσιμο εξάρτημα φιλτραρίσματος ειδικά σχεδιασμένο για υδραυλικά συστήματα φρεζαρίσματος W2000 και W210. Αυτό το στοιχείο φίλτρου ακριβείας (Αριθμός Μέρους 2104522) χρησιμεύει ως ο κύριος μηχανισμός άμυνας έναντι της μόλυνσης από σωματίδια, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη καθαρότητα του υδραυλικού υγρού και προστατεύοντας τα ευαίσθητα εξαρτήματα του συστήματος από την τριβή.
| Όνομα Μέρους | Στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού Φίλτρο 2104522 |
|---|---|
| Μηχανή | Φρέζα |
| MOQ | 1τμχ |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 0,4kg/τμχ |
| Απόδοση φιλτραρίσματος | 10 μm απόλυτο |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 25 bar |
| Αξιολόγηση πίεσης κατάρρευσης | ≥5 bar |
| Αξιολόγηση πίεσης ρήξης | ≥50 bar |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd ειδικεύεται στην κατασκευή και λιανική πώληση ανταλλακτικών aftermarket για ασφαλτοστρωτήρες, φρέζες και οδοστρωτήρες. Παρέχουμε καθημερινή συντήρηση, επισκευή και τεχνικές υπηρεσίες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028