|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Κιτ συντήρησης φίλτρου υδραυλικού λαδιού | Μάρκα: | Μάστιγα |
|---|---|---|---|
| υπηρεσίες: | Διαθέσιμες υπηρεσίες aftersales | ||
| Επισημαίνω: | Υδραυλικό σύνολο φίλτρων ελαίου WX3156616,Κουτί συντήρησης φρεατομηχανής W210,W210 αντικατάσταση υδραυλικού φίλτρου |
||
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό φίλτρο ελαίου |
|---|---|
| Ετικέτα | Μπενίτ |
| Υπηρεσίες | Υπηρεσίες μεταπώλησης διαθέσιμες |
Υψηλής ποιότητας υδραυλικό φίλτρο ελαίου συντήρηση κιτ (μέρος αριθ. WX3156616) για W210 φρεατομηχανή - ολοκληρωμένη λύση φροντίδας υδραυλικού συστήματος
ΗΚίτ συντήρησης υδραυλικού φίλτρου πετρελαίουΤο εν λόγω πλήρες υλικό αποτελεί μια ολοκληρωμένη λύση εξυπηρέτησης που έχει σχεδιαστεί ειδικά για το υδραυλικό σύστημα της μηχανής ψεκασμού κρύου W210.WX3156616) παρέχει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για επαγγελματική συντήρηση υδραυλικού συστήματος, εξασφαλίζοντας βέλτιστες επιδόσεις διήθησης και προστατεύοντας ευαίσθητα υδραυλικά στοιχεία από ζημιές από μόλυνση.
| Όνομα τμήματος | Υδραυλικό φίλτρο ελαίου |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή αλέσεως |
| Τροποποιημένο | 1pcs |
| Θέση | Ανταλλακτικά |
| Βάρος | 15 kg/τμήμα |
| Απόδοση διήθησης | 10 μm απόλυτα |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 25 bar |
| Διορισμός πίεσης εκρήξεως | ≥ 50 bar |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20°C έως +100°C |
Η Suzhou Benit Machinery Technology Co.Ltd ειδικεύεται στην κατασκευή και λιανική πώληση ανταλλακτικών για πλακόστρωτα, φρεατομηχανές και τροχαία.και τεχνικές υπηρεσίες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yulia
Τηλ.:: +8618262088028